Fotbalová asociace České republiky na podzim naváže na úspěšný projekt UEFA Playmakers. Ten je určen pro dívky od 5 do 8 let, které zábavným způsobem přenese do světa fotbalu. Dívky se budou s fotbalem seznamovat prostřednictvím příběhů Walta Disneyho. FK Mělník 1909 je jedním z center zapojených do tohoto projektu.

Projekt UEFA Playmakers je zaměřen na rozvoj základních pohybových schopností, životních a fotbalových dovedností. Je navržen trenéry, kteří upřednostňují potřeby dívek. Program motivuje dívky, aby si fotbal zvolily jako aktivitu pro život. 

Klíčové je propojení s příběhy Disney. Tréninkový program je členěn do deseti týdenních cyklů, každý cyklus doprovází jeden ze známých příběhů Disney. Jednotlivé aktivity jsou přizpůsobeny charakterům postav z Disneyho příběhů. Na podzim 2023 se děti mohou těšit na příběhy rodiny Úžasňáků a jejich superschopnosti.

Chcete svou dceru přihlásit do projektu UEFA Playmakers? Není nic jednoduššího než vyplnit formulář, na který se dostanete přes banner zde.

UEFA Playmakers

Zimní liga 2023 - mladší žáci

ZIMNÍ LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ 2023, MĚLNÍK   Výsledky: FC MĚLNÍK „žákyně“ – AERO ODOLENA VODA 1:14 (1:6) Branky: Filipová – Mojžíš F. (4x), Porsch (3x), Dvořák (3x), Buňata (2x), Brejžek, Nerad. Mělník: Haider, Zdvi